O Nas

Firma TRANS BROKER Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1992 roku. Specjalizujemy się w pośrednictwie różnego typu ubezpieczeń jak ubezpieczenia grupowe/firmowe, ubezpieczenia samochodu - OC, autocasco (AC), majątku, domu, polisy indywidualne, techniczne. Ułatwiamy wybór polisy ubezpieczeniowej najbardziej odpowiedniej dla potrzeb danego Klienta.

Usługi brokera ubezpieczeniowego przydają się także wówczas, gdy konieczna jest zmiana warunków umowy, sum ubezpieczenia lub zakresu czasowego polisy.

TRANS BROKER Sp. z o. o. działa na podstawie Zezwolenia Nr 922/00 Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń z dnia 07 listopada 2000 roku w zakresie zawierania i wykonywania umów ubezpieczenia w imieniu i na rzecz ubezpieczającego.

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wpisał TRANS BROKER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością do Krajowego Rejestru Sądowego - Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000176633

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas!
* Imię i Nazwisko:
Firma:
* Adres email:
Nr. telefonu:
* Treść:
* Ile jest 4 + osiem?